parallax line-1
parallax line-2
parallax line-3
parallax line-4

Виставка-парк «Планета динозаврів» — унікальне поєднання розваг та наукового музею просто неба. Над створенням експонатів для експозиції працювали вчені з музеїв природознавства Аргентини, Польщі, Китаю та США.  Завдяки досконалому вивченню питання та підтримці анатомів, палеонтологів й істориків вдалося відтворити максимально реалістичні умови життя доісторичних істот. 

 На гостей чекають

 Аніматронні моделі динозаврів, доісторичних птахів та летючих рептилій, що колись населяли Землю. Усі вони виконані в реальному розмірі та розміщенні в тих умовах, що панували на планеті за часи їхнього існування — дикому лісі, повному сюрпризів та небезпечних несподіванок.

 Знайомство з Мезозойською ерою через подорож кожним з її періодів: тріасовим, юрським та крейдяним. 

 Прогулянка таємничими садами з дивовижними рослинами, більшість з яких вже не є частиною  нашого світу, або зустрічаються на Землі надзвичайно рідко.

 Ера вулканів зі справжнім вулканом та залишками комети в кратері, а також зона птахів Мезозойської ери, на яку відкривається чудовий вид з підвісних мостів.

  Ігрові зони для дітей, де можна спробувати розкопати 4 великих скелети та сфотографуватися на згадку всередині двометрової голови Тиранозавра. Також наймолодші гості зможуть скористатися добіркою з понад 40 розмальовок, пострибати на батуті й побачити виступ дино рок-гурту.

А ще, шістьох динозаврів можна буде осідлати та зробити чудові фото на згадку.